У популярному додатку Youtube є дуже корисна послуга. Ця стаття присвячена тому, як простий функціонал Youtube com activate може зробити вибір ролика для перегляду більш зручним і простим, а всього лише потрібно ввести код, згенерований у відповідному меню телевізора, в іншому пристрої.
На телевізорі має бути встановлено додаток YouTube. Тоді вам буде доступна функція трансляції обраних роликів з мобільних пристроїв на великий екран. Якщо додаток відсутній, його необхідно додати на телевізор.

Отже, нижче перераховані основні теми даної інструкції:

Ютуб на телевізорі

Youtube com activate як ввести код з телевізора

Youtube com activate вводимо код з телефону

Youtube.com/pair ввести код на комп’ютері

Youtube com activate smart tv

Youtube com activate для консолей

Як користуватися youtube.com/activate

Youtube com activate Apple TV

Kids youtube com activate

Ютуб на телевізорі

Для перегляду Ютуб на телевізорі через телефон з iOS або Android ми використовуємо офіційний безкоштовний додаток сервісу.

Встановлюємо додаток YouTube

Завантажити та встановити Ютуб для смарт-телевізорів можна безкоштовно через офіційний магазин додатків в меню ТВ (Sony Select для Соні, Samsung Apps в Самсунг, Smart World для LG, App Gallery в Філіпс), так само воно повинно бути встановлено на планшеті або телефоні, звідки планується транслювати ролики. Втім, зазвичай YouTube йде в комплекті встановлених віджетів і з’являється при першому ж виклику смарт-меню.
Навіть якщо телевізор не підтримує Смарт ТВ, можна користуватися на ньому додатковими можливостями за допомогою мережевого медіаплеєра, наприклад, Chromecast. Це чудова альтернатива вбудованому функціоналу, до того ж Ютуб йде в комплекті постачання.
Тепер встановимо додаток Ютуб на телефон, його легко знайти в AppStore для iPhone та iPad або Google PlayMarket для Android пристроїв. Так само можна вчинити власникам приставок-консолей Соні PlayStation та Xbox.
Тепер важливий момент – треба авторизуватися у своєму обліковому записі на кожному із залучених в налаштуванні пристроїв.

Парування пристроїв

Для перегляду Youtube на телевізорі з телефону необхідно що б додатки на цих пристроях побачили один одного. Перш за все необхідно переконатися, що обидва пристрої під’єднані до мережі Wi-Fi через один і той же роутер. Можливо, що пристрої знайдуть один одного автоматично, якщо ж ні, первинне парування доведеться провести через введення коду активації.

Для пристроїв виробництва Apple і для Андроїд пристроїв процес буде виглядати так:
1. На смартфоні вибираємо ролик в Ютуб додатку, запускаємо перегляд.


2. Якщо створення пари пройшло вдало, в правому верхньому куті ви побачите значок для передачі контенту і має з’явитися спливаюче інформаційне повідомлення синього кольору, котре пропонує почати перегляд на телевізорі.
3. Якщо натиснути на це повідомлення, нижче буде показаний список телевізорів, доступних до трансляції, виберіть свій Смарт ТВ або ж протокол AirPlay & Bluetooth device.
Зазвичай відразу ж має розпочатися відтворення відео на великому екрані. Якщо у вас є платна підписка YouTube Premium можна завантажити потрібний ролик і транслювати його безпосередньо з пристрою, без під’єднання до інтернету.
Трапляється, що телевізор і мобільний гаджет вперто не хочуть «бачити» один одного, хоч і знаходяться в одній мережі, в цьому випадку можна здійснити їх парування через код активації. Цей спосіб буде корисний і в тому випадку, коли прилади раптом «втратили» зв’язок після переустановлення програмного забезпечення.
Загальна послідовність дій для ручного парування:
• Отримати цифровий код на ТВ
• Ввести код на смартфоні або іншому пристрої

Отримуємо код активації на ТВ

Для різних моделей телевізорів інтерфейс YouTube може виглядати по-різному, але так чи інакше в меню ви завжди знайдете розділ Налаштування, де можна буде отримати код під’єднання для мобільного пристрою.
Спробуйте зробити наступне:
1. Відкрийте програму YouTube зі смарт-меню телевізора
2. Зайдіть в Настройки, зазвичай це значок зубчатого колеса
3. Виберіть пункт «Підключення вручну». Повинна буде з’явитися послідовність з 12 цифр. Можливо цифри не з’являться, або ви побачите прочерки або букви, тоді необхідно перезапустити віджет.

Варто пам’ятати, що при кожному новому звернення генерується новий код, в тому числі й після вимкнення телевізора. Тепер треба ввести отриману комбінацію на мобільному гаджеті.

Вводимо код активації ютуб на телефоні

Для перегляду Ютуб на телевізорі через телефон, відкрийте програму YouTube і введіть отриману послідовність цифр. Робиться це так:

1. Зайдіть у свій обліковий запис і відкрийте меню «Налаштування».2. Виберіть пункт «Дивитися на телевізорі».

3. Натисніть «Ввести код телевізора».У запропонованому вікні вводимо синій код, за бажанням редагуємо ім’я ТВ для швидшого впізнавання. Про успішне проведення з’єднання повинно поінформувати спливаюче повідомлення.

Чи ця інформація була корисною? Став «плюс» в соціальних мережах!

Youtube com activate як ввести код з телевізора

Наше завдання – вивести обраний на будь-якому з домашніх пристроїв відеоролик, який нам сподобався, на телевізор у встановлений на ньому додаток Ютуб. Для цього необхідно виконати просту дію: знайти код парування двох віджетів, цим ми й займемося зараз. Далі перераховані способи, за допомогою яких цей чарівний код можна отримати й зробити використання Youtube зручнішим і більш видовищним!

1. Перш за все, відкриваємо додаток на телевізорі, заходимо в меню і тиснемо на «Налаштування». Нам потрібен пункт «Зв’язати пристрій», натиснувши на який ви побачите на екрані той самий код активації без якого не вийде з’єднати два пристрої. Заходимо у свій обліковий запис Youtube і шукаємо розділ «Підключені телевізори». Якщо все зроблено правильно, браузер запросить введення коду активації, який зараз показується на телевізорі. Натискаємо «Додати».

Цю операцію проводимо тільки один раз, на самому початку, настройка запам’ятовується та при повторному використанні сервісу запитувати новий код не потрібно.

2. Код активації можна отримати й іншим шляхом: для цього потрібно активувати команду «Увійти» безпосередньо в Youtube, це теж ініціює виведення коду активації на екран. Далі в будь-якому стандартному браузері на комп’ютері переходимо за адресою youtube.com/activate, входимо у свій обліковий запис або канал і вводимо код, отриманий на телевізорі. Залишається тільки натиснути «Дозволити» і тепер управляти віджетом на ТВ можна безпосередньо з комп’ютера. Нагадаємо, що дуже важливо не помилитися в адресі url, тому набирайте його уважно, або скористайтеся готовим посиланням на сервіс https://youtube.com/activate (можна перейти прямо звідси).

Youtube com activate вводимо код з телефону

Подібну послугу можна використовувати і якщо ваш смартфон працює на ОС Андроїд, додаток Youtube під «зеленим роботом» теж приймає код активації, який згенерований нашим смарт-ТВ.

Ось, що ми робимо:

 • Вирушаємо в підменю «Зв’язати пристрої», як було описано вище;
 • Тепер відкриваємо Ютуб на мобільному гаджеті, заходимо у свій обліковий запис звичним способом;
 • У розділі «Підключені телевізори» додаємо ще один пристрій через «Додати ТВ»;
 • Вводимо отриманий код активації, обов’язково підтверджуємо дію через ще одне натискання «Додати»;

Youtube.com/pair ввести код на комп’ютері

 • Перейдіть на сторінку youtube.com/pair.
 • Введіть синій код, показаний на екрані телевізора, в розділі «Налаштування підключення вручну».
 • Натисніть «Додати».

Як видалити під’єднані пристрої на комп’ютері

 • Перейдіть на сторінку youtube.com/pair.
 • У розділі «Підключені телевізори» натисніть Змінити, а потім – Видалити.

Youtube com activate smart tv

Вашій увазі пропонується цікаве відео про налаштування Youtube com activate в телевізорах покоління Smart.

Youtube com activate для консолей

Власники приставок, завдяки наявному софту, теж можуть під’єднатися до відеохостингу. Дивитися ролики можна на консолях PS3, 4, Xbox 360, Xbox One, Nintendo Switch, Wii U. Для установки конфігурації необхідно:

 • Клікнути на значок програми.
 • Перейти в розділ «Налаштування і вхід».
 • Натиснути «Увійти». На екрані з’явиться код активації.
 • Запустити браузер на комп’ютері та перейти за посиланням www.youtube.com/activate
 • Ввести в рядок символи, які відображаються на дисплеї. Код обов’язково потрібно підтвердити.

Активація не складна, навіть якщо пристрій не підтримує українську мову. Важливо тільки правильно ввести пароль!

Як користуватися youtube.com/activate

Це спосіб досі використовується багатьма користувачами для синхронізації облікового запису YouTube з ТВ. Для входу потрібно перейти за посиланням https://youtube.com/activate і ввести код з телевізора у 2 етапи:

1. Введіть цифри, показані на пристрої, і натисніть «Далі».2. Дозвольте доступ до свого облікового запису Google.

Як провести синхронізацію

Багатьом користувачам з вбудованим браузером допомагає посилання https://youtube.com/tv. Сервіс дозволяє робити синхронізацію так, як в мобільній версії. Перейдіть на сторінку облікового запису, виберіть перелік під’єднаних ТВ, додайте новий компонент. Якщо з’єднання не відбувається, під’єднайте ПК до телевізора, використовуючи HDMI провід. Роз’єми є на обох пристроях.

Можливі проблеми з активацією

Коли код активації не генерується так, як повинен, виникає помилка з підтвердженням синхронізації. Рекомендовано оновити клієнтську програму додатку або відкотити її до старої версії. Інший ефективний швидкий спосіб розв’язання проблеми – застосування браузера на вашому розумному телевізорі. Більшість моделей техніки дозволяють працювати з будь-якими браузерами.
Щоб виконати коректну синхронізацію, використовуйте Google Chrome. Авторизуватися з телефону і телевізора на YouTube потрібно одночасно. Далі виконайте синхронізацію автоматично або вручну, як зазначено вище.

Youtube com activate Apple TV

Зареєструвати додаток Youtube на вашому Apple TV не так вже й складно, але є кілька важливих нюансів, які й будуть розглянуті нижче. Давайте ж встановимо Youtube на ваш медіаплеєр і отримаємо доступ до всіх переваг програми!
Є два основних способи досягти цієї мети.

 • Здійснити парування Youtube з Apple TV за допомогою іншого мобільного гаджета.
 • Під’єднати Youtube, встановлений на Apple TV через комп’ютер.

Не забуваємо, що для Youtube регулярно виходять оновлення, які дають нам нові й корисні функції: попередній перегляд ролика, стрімінг, швидкий пошук і так далі. Додаток надає кращі кодеки для формату 4К, завдяки чому користувачі не стикаються з тим, що відео пригальмовує або застигає через повільну буферизацію.

Як здійснити парування Youtube та Apple TV за допомогою іншого мобільного гаджета

1. Якщо на вашому Apple TV все ще немає Youtube, саме час завантажити його. Ви без проблем знайдете файл інсталяції програми в офіційному App store.
2. Переконайтеся, що ваш мобільний телефон (планшет або ноутбук) під’єднаний до Wi-Fi через той самий роутер, що і ТВ.
3. Увійдіть в обліковий запис Youtube на телефоні або іншому гаджеті та направте курсор на екрані Apple TV на іконку програми. Ця дія ініціює автоматичний пошук вашого мобільного пристрою, і, коли його буде знайдено, ви побачите повідомлення «натисніть для початку з’єднання з ТВ». Вперед!
4. Виберіть правильний акаунт для продовження користування Youtube та введіть дані для доступу. При наступному під’єднанні вам залишиться тільки вибрати іконку з вашим ім’ям.
От і все! Чудова робота! А тепер спробуємо зробити те ж саме зі стаціонарного комп’ютера.

Як під’єднати Youtube, встановлений на Apple TV через комп’ютер

1. Відкрийте програму Youtube на Apple TV й увійдіть у свій обліковий запис;

2. Тепер в браузері комп’ютера відкрийте посилання youtube.com/activate, цей спосіб актуальний і для інших пристроїв;
3. Якщо сторінка, що відкрилася, запросить логін і пароль, увійдіть у свій обліковий запис;
4. Ви повинні побачити сторінку доступу до облікового запису Google, введіть свої дані та авторизуйтесь. Якщо у вас кілька облікових записів, необхідно вибрати той, який пов’язаний з обліковим записом Youtube, інакше Google не дозволить завершити операцію;
5. Після авторизації буде запитано код активації, який ви раніше отримали в Youtube безпосередньо на Apple TV;
6. Останній крок – дозволити доступ, потім відразу ж ви побачите повідомлення-підтвердження в додатку!

Kids youtube com activate

YouTube Дітям створювали для юних глядачів, їм надані всі умови для безпечних зручних переглядів величезної колекції відео (навчання, розвага, різні теми). YouTube Kids – це додаток, окрема версія YouTube з дитячим контентом, де немає обмежень за віком. Для пошуку роликів з урахуванням параметрів, які цікавлять глядача, передбачений широкий перелік автоматичних фільтрів, є система рейтингів за рекомендаціями, відгуками глядачів та фахівців.

Щоб потрапити до колекції цього додатку, канали та ролики повинні відповідати критеріям сімейного перегляду. Основні з них – спонукати глядачів до розвитку, вчити новому, стимулювати інтерес до навколишнього світу. Контент з віковими обмеженнями знаходиться під забороною. Перевірку роликів проводять із застосуванням автоматичних алгоритмів, деякий контент переглядають вручну. Багато в чому переліки формуються із застосуванням результатів призначених для користувача оцінок, популярності. Непристойної лексики, відео для дорослих, реклами алкоголю і сигарет в YouTube Дітям немає. Якщо неприпустимий контент помилково потрапляє в колекцію, адміністрація оперативно вживає заходів і видаляє його.

Рекомендовані відео підбирають на основі історій пошуку та перегляду. В добірку потрапляють ролики з основної колекції YouTube Дітям. Система не враховує контент, на який надходили скарги або було накладене блокування. Перелік рекомендацій буде сформований в автоматичному режимі, фахівці його не перевіряють. Підбірка відео в додатку, встановленому на вашому пристрої, буде складена після формування переваг дитини.
YouTube Kids має окремий сайт – www.youtubekids.com, контент також доступний з планшетів, телефонів, консолей та смарт-ТВ.

Налаштування облікового запису kids youtube com activate

1. Перейдіть на сайт https://www.youtubekids.com.2. Натисніть кнопку «Я мати чи батько».
3. Вкажіть рік свого народження і тисніть кнопку «Надiслати».
4. Перегляньте відео і тисніть кнопку «Далі».
5. Вкажіть свою gmail.com пошту.6. Прийміть угоду.
7. Введіть пароль від зазначеного поштового ящика і тисніть кнопку «Next».

Далі необхідно створити профіль і налаштувати контент. Вам буде потрібно
ввести ім’я, вік і місяць народження дитини. Дана інформація буде видна тільки вам і дитині. Потім, якщо захочете, можете змінити аватар і тисніть кнопку «Далі».
Після введення даних про вік, YouTube Kids автоматично визначає категорію роликів для вашої дитини.
Після цього ви можете ввімкнути функцію пошуку контенту. Це означає що ваша дитина зможе дивитися будь-які ролики. При відключенні вищевказаної функції буде надано відео з каналів, перевірених фахівцями ютуб kids.

В налаштуваннях youtube дітям можна задати код доступу, щоб змінювати батьківські налаштування.
Додаток youtube kids потрібно завантажити на офіційному сайті https://www.youtube.com/intl/ALL_en/kids

Отже, тепер ви володієте найповнішою інформацією про способи під’єднання різних пристроїв до YouTube, не забувайте, що для успішного проведення процедури парування як телевізор, так і ваш пристрій повинні бути під’єднані через один і той же роутер! Бажаємо гарного перегляду!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here